Çatı Kaplamaları & Çatı altı örtüleri

Eğik Çatılar için Shingles ve Metalik kabartma yüzeyli çatı membranları / Çatı kaplama (kiremit, shingle vb.) altı örtüleri

Yapıları korumak
Çatı kaplamaları için, ilk cam keçe donatılı bitümlü shingle’ın geliştirilmesinden sonra Icopal şimdi de Versite ve Toisite shingles’larını müşterilerine sunmaktadır. Mineral granüllü veya metalik levha yüzeyli (Paradial Serisi) kullanılabilen ve eğimli çatılar için geliştirilen ürünler çok geniş bir şekil ve renk aralığına sahiptir.  

Çatı kaplamasının kendisini kar, rüzgar ve toz geçirgenliklerine karşı korumak çok önemlidir ve bu nedenle Icopal, hepsi yeni geliştirilen radyant (ısı ve ışık yayan, parlak) bariyer örtülerini de içeren nefes alan ve almayan çatı kaplama altı örtüleri (kiremit ve shingle altı vb.) ile rüzgar ve buhar kesici ürünlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Eğik Çatılar
Eğik çatılar için: Versite, Toisite, Plano ve Garden Shingles’ları,

Çatı kaplama altı örtüleri, rüzgar, buhar ve nem bariyerleri: Fel'X, Fel'X Multi, Monarperm Classic,  Monarflex Protect 1F, Monarflax Elephant Skin, MonarVap Reflex200 serisi ile radyant bariyerleri olarak geliştirilen Sol’X ve Therm’X ürünleri bu gruptadır.

 

 
 
 
 
 
 
  Ürünler hakkında teknik bilgi için tıklayınız.